1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Основи на економија

Дискусија во 'Образование' започната од femi-n.a, 21 септември 2012.

 1. femi-n.a

  femi-n.a Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  Здравоо ме интересира колку изданија има од книгата основи на економија од таки фити и која година е последното изадние Фала однапред :):)
   
 2. taznatajbg

  taznatajbg Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2011
  Пораки:
  375
  Допаѓања:
  74
  Пол:
  Женски
  3 изданија има колку што знам,а послрдното издание е 2010година
   
 3. femi-n.a

  femi-n.a Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  Prodava li nekoj osnovi na ekonomija od taki fiti neka pise vo lp ako prodava pozz