1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Откажување од мајчинство

Дискусија во 'Правни совети' започната од Dark5night, 23 март 2020.

 1. Dark5night

  Dark5night Нов член

  Се зачлени на:
  23 март 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите,не најдов ваква тема,па решив да прашам.
  Имено се работи за трудна жена која поради доста оправдани причини реши да го даде бебето на посвојувње по самото раѓање.Искуства и каква е процедурата?