1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Откривање на тајната за слабеење

Дискусија во 'Канта' започната од Eci98, 24 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Eci98

  Eci98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  Видов дека на форумов нема ваква тема,доколку има избришете ја.
  Сакам да отворам тема за да ни ја открие тајната оној кој изгубил голем број на килограми.Да прочитаме,да дадеме некој коментар,да подискутираме дали тоа е здраво слабеење или не,да научиме нешто ново а и да го примениме.Кај мене сеуште се нема случено :sweat:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.