Откуп на костени

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од zbuneta66, 17 септември 2019.

 1. zbuneta66

  zbuneta66 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2018
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Женски
  Здраво. Не видов дека има ваква тема а ми треба информации.
  Дали некој знае за извоз на костени за Италија да ми објасни. Или пак компании во италија кои откупуваат костени. Емаил адреси.......