1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Откуп на стаж

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од agios, 9 декември 2019.

 1. agios

  agios Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  484
  Дали може некој да сподели како оди постапката за откуп на стаж, колкав износ месечно треба да се плаќа? Ако не сакате јавно ве молам пишете ми во приватни пораки.
   
  На mime87 му/ѝ се допаѓа ова.