1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Откуп на часовници

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од lolly77, 20 април 2016.

 1. lolly77

  lolly77 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  Decki kade da najdam otkup na casovnici? Dali mozebi poznavate nekoj covek ili nekoja prodavnica ili nesto slicno... Samo da nema od tipot na ne go prodavaj saatot vaka taka. Ako nekoj e zainteresiran neka pise.. saatot mi e polo club beverly hills, kupen vo 2013 okolu 12000 i nesto bese, ne mi teknuva tocna cena