1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Отори се зе земјо лапни ме

Дискусија во 'Канта' започната од zombi, 11 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zombi

  zombi Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  18
  Мене повеќе пати ми е десено така да си помислам последен пат паднав сред луѓе и сите паѓаа од смеење и јас демек се смеев ама си реков Отори се зе земјо лапни ме умрев од страм
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.