Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Отсуство од настава?

Дискусија во 'Образование' започната од tea1221, 26 јуни 2020.

 1. tea1221

  tea1221 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2020
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Здраво! Ќе започнам одма со прашањето.Средно стручно сум, и таква е работата шо нема да можам да присуствувам последните 2 месеци од годината( април и мај) затоа барам помош, што се прави во такви ситуации,објаснете ми ве молам дали можам да полагам предмети за тие 2 месеци ,дали тоа се прави в лето или пред се и можам пример на зимскиот распуст ве молам објаснете ми !
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.937
  Допаѓања:
  7.793
  Ќе си прашаш класен раководител.
   
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  30.119
  Допаѓања:
  237.863
  Класни испити полагаш на крај на година.