1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оф-топик од „Врска со повозрасен“

Дискусија во 'Канта' започната од angelshadow, 4 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angelshadow

  angelshadow Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Се гледам веќе подолго време со личност која има 40 години а јас имам 21. Секако може да претпоставите дека тој има жена и дечишта. Жена му знае за мене и насекаде ме следи, ми фрла погледи како да сака да ме убие. Незнам што и е. Не сум и јас крива што нејзиниот маж ме сака мене нели? Тој е прекрасен ми купува се што ќе посакам, секаков вид на накит, секаква облека. Ме однесе на одмор 20 дена во Франција. секако јас му возвраќам со секс бидејќи нема друг начин како би му возвратила. Не го сакам ама неговите пари ме привлекуваат и затоа незнам дали да се решам да ја прифатам понудата за брак што ми ја нуди. А секако неговите дечишта ќе живеат со жена му, јас не планирам да чувам туѓи деца. Во кревет е солиден и редовно се снимаме. Незнам дали да се омажам за него, претпоставувам тој наскоро ќе умре па јас ќе останам со цело негово наследство па веќе тогаш ќе размислувам за помлад дечко. Што мислите вие?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Врска со повозрасен

  Прво се узбуџив и сакав да вратам со коментар каков што често оставам на ваквите теми... Ама девојче, шпански серии одамна не се фенци и ин ;)
  Оди продавај глупости на некој друг. Глупача.
   
  На broken099, Unfaithful18 и happygirl им се допаѓа ова.
 3. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  Врска со повозрасен

  Мислам дека не вреди ни да се пишува коментар,повеќе од очигледно е дека девојчево премногу гледа шпански серии,а ако е навистина така ко што пишува (што не верувам ни збор во овој пост) девојко...таквите како тебе имаат едно име што не би сакала јас да бидам безобразна и да го пишувам сега,почнува на к.Пријатно.
   
 4. angelshadow

  angelshadow Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Врска со повозрасен

  Ако тебе некој не ти ги пружа овие задоволства немора да лутиш. Јас побарав само совет бидејќи ми е потребен, не ми е потребна некоја како тебе што ке ми завидува на сите задоволства што ги добивам. Најди и ти таков се кладам дека ќе ти биде убаво
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  118
  Врска со повозрасен

  хахаххаа лудило :rofl: :rofl: :rofl: Девојко/момче, кој филм последен го гледаше???? :rofl: :rofl: :rofl: Откачи светот :lol:
   
 6. angelshadow

  angelshadow Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Врска со повозрасен

  Штом незнаеш да разликуваш момче од девојче тогаш се кладам дека не си пробала секс. Сигурно си незадоволена попалена тинејџерка која гледа шпански серии па ги истоветува со мојата.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.298
  Пол:
  Женски
  Врска со повозрасен

  Девојката е hornyqueen или simona...a 100%, затоа не и обрнувајте внимение, очигледно сака да не нервира. Бедни животинки :puke: :puke: :puke:
   
  На happygirl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Врска со повозрасен

  ДЕЧИШТА хахахаххаха :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  Некој си снима филмови ;)
   
 9. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Врска со повозрасен

  Хахаха 40 годишен човек набрзо ќе умрел... :rofl: :rofl:
  И не се чудете кажа веќе дека снимала... :wasntme:
   
 10. angelshadow

  angelshadow Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Врска со повозрасен

  Што мислите вие не сте снимани? Хахаха па ме смеете, тоа е единствената желба на секој маж во вашиот кревет. Ако сте имале досега пардон:)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
  Врска со повозрасен

  Аман веќе претераа со приказни од шпански серии. :puke:
   
 12. angelshadow

  angelshadow Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Врска со повозрасен

  Да, вие тоа сте го виделе само на тв со екран без боја.
   
 13. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Врска со повозрасен

  Хахах ајде важи ќе те гледаме тебе наскоро ;)
   
 14. angelshadow

  angelshadow Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Врска со повозрасен

  Се кладам и дека порнич не сте виделе хахах
   
 15. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  118
  Врска со повозрасен

  хихи ама тактичко провоцирање за расправии :rofl: :rofl: секоја чест :clap: хаха, и со среќа дискусијата или монолозите, зависи во што ќе ти се претворат :angel:

  П.С. Луѓе зарем мора бре постојано некој ваков да има на форумов :?: мене ме потсеќа на martina(срцушот) ,според ова постојаните реплики... :x
   
 16. angelshadow

  angelshadow Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Врска со повозрасен

  Да, штом на тоа се потсеќаш сигурно се потсеќаш и на убавите моменти со бившото момче кои сеа за жал се минато зар не?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  Врска со повозрасен

  И јас си го помислив тоа,зашто мора стално да налета некој на кого му е досадно а и коефициентот на интелигенција му е сведен на...секс :lol: и таман ќе коментирав на една тема дека воопшто не сум суеверна,али бога ми сега три пати ќе чукнам у дрво скраја да е од вакви испади :D
   
 18. angelshadow

  angelshadow Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  6
  Врска со повозрасен

  ај чукни си во главата, ионака си дрво цела
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. princezzza

  princezzza Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Врска со повозрасен

  лелеее психичко растројство има девојчето :puke:од таквите како тебе мислам дека пред да се зачлени некој на форумот треба да прави тест за IQ :^) (па со 40 год можеби и ке те надживее :rofl: :rofl: ) лелее ама баш шпанска серија
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.