1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оф-топик од „Критики и забелешки“

Дискусија во 'Канта' започната од julie77, 26 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Нема што да се нервирате, тоа и е и целта. Гарант е стара форумџика (знаеме која). Се познава по постовите, а и вратена е за истата цел. Гледате дека прашува и за ЛП дали читаат админите, којзнае што пишувала или мисли да напише. :)
     
  2. Speechless

    Speechless Популарен член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    4.212
    Допаѓања:
    5.613
    Пол:
    Женски

    А што имаш ти да коментираш на таа тема дека постојат такви теми и слично?
    Ти админинстратор да не си?
    не!
    Затоа,нема ти што да збориш каде и што да се смести таа тема.
     
  3. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Бинго. ;) Не мислам, туку сум сигурна.
     
  4. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    И јас мислам дека Тигрица е Прити.
    Некако пробува да се извади и коментира во истите теми каде што коментираше Прити. Па и за Дадо Полумента спомнала.
    Админи, проверете ја 8)
     
  5. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Сега ја ѕирнав Тигрица, одма забележав за Дадо кога го спомна и прашува зошто се дигнало прашина за него... :o
    Може да е таа, но ќе видиме...
     
  6. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Да бе, демек се прави како да ја интересира и дека незнае. Ни замачкува очи |(
     
  7. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    • - Веднаш знае што како оди на форумов, има аватар, потпис и добро го познава форумов и темиве.
      - Праша за Личните пораки, а пред тоа најверојатно пишувала нешто, па сега мисли дека само поради тоа е банирана.
      - Зачленета е во иста секунда откога ја банираа.
      - Речникот е ист, а и некои фрази константно што ги спомнува се тука, а да не го заборавам и нејзиното смајли :!: што ме вади од патики.
      - Веднаш се фати за фалење.
      - Го познава толку добро форумов, небаре цела година поминала тука. Невозможно е да добиеш толку голем впечаток за неполни три часа по зачленувањето.
    Прити е со глава гарантирам ! :rofl:
     
  8. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Исто како и претходните членки, сакам да кажам дека Тигрица ми е сомнителен член на форумов, бидејки вчера се зачленила,а веќе се знае за форумот,препукувања,навреди итн.,не дека е тешко човек веднаш да примети но сепак ми е сомнително,веројатно била претходно на форумот,па банирана и се вратила под друго име.Незнам дали е Прити или некој друг,незнам,но според тоа што го има постирано конкретно во оваа тема забележав дека е некој баниран член,вратен под друго име.Бидејки кога веќе се регистрирала вчера,тогаш би требало да остане до доцна за да го прочита цел форум,а што мислам дека е невозможно за да добие слика за тоа што се случува на форумот.Незнам дали можат некако да проверат админките,модераторите,да видат дали е ист член, доколку е возможно да се провери за кого станува збор.
     
  9. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Со ова ме изнасмеа!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: да, тоа беше смајлето на Прити! Мене не ми смета ако е таа, но барем нека каже...
     
  10. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    Истото го забележав....демек прочитала баш се.....е како не!И другите се нови па немаат толкаво познавање на форумот како таа...И плус за филмот The Notebook одма искоментира дека нема потреба од отварање на нови теми туку може да смести некаде :?:
     
  11. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Мене ми фали папката пошта да е со поголем капацитет. Вака сум принудена да бришам пораки кои ми се драги. Барем 100 пораки да собира.
    Друго, категоријата СЕМЕЈСТВО нема подкатегорија каде што може да се пишува за односите со родителите, браќа и сестри, роднини... па затоа овие теми најчесто завршуваат во СЕ И СЕШТО или ПСИХОЛОГИЈА. Наспроти тоа пак има 3 слични подкатегории БРЕМЕНОСТ, БЕБЕ и ДЕТЕ кои можат да се спојат. Ако може да се среди.

    Инаку да се надоврзам Тигрица е 100% Прити. Забележав по тоа што и Прити имаше обичај да болдира одредени делови од текстот, употребува многу смалјиња, а посебно ова :!: , и сега од потребата на Тигрица да го наметне фактот дека дошла од Австрија, само колку да не се посомневаме .
    Инаку немам ништо против за тоа да се врати, иако се спречкавме повеќе пати низ темите и понекогаш ми пречеше нејзината наметливост, интересна ми беше да ја читам. ;)
     
  12. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    мене не ми фали ништо задоволна сум од форумот таков каков што е инаку папка за пошта имаме на меил и на фб така да форумот е за разговор, на одредени теми а не е фејсбук.
    но очигледно некој ги смешал лончињата.
     
  13. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Па зошто тогаш коментираш овде, имаш тема БРАВО ЗА САЈТОТ пофали го таму. Штом ни е овозможена опцијата Лични пораки, зошто да не ја користиме??? Тебе секако нема да ти биде потребна, се сомневам дека ќе ти се обрати некој на тој начин.
     
  14. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Имам едно прашање да упатам до админите...
    Дали си поигрувате со нашето трпение во врска со мартина-срцуш?
    Гледате дека 10 страни овде се наполнија ради неа, милион теми се одведоа во неповрат ради неа и не превземате ништо.
    Сега и на ова ќе ми реплицира па треба да се расправам |(
    Мене искрено ми личи на поигрување со нашето трпение. Се извинувам ако навредив некого од вас, ама темата носи таков наслов, Критики и забелешки.
    Ако не превземете ништо во врска со неа, ќе се накотат уште милион такви. И да, ужасно потсеќа на некој поранешен член. Мене ме потсеќа на Суперишка. За другиве незнам.
     
  15. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Па кога веќе ја банираа Прити треба да ја банираат и Мартина, не е фер! Па оваа е веќе полоша од Прити! :!: ( :D )
     
  16. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    еве вака ке тргнам од крајот можеш да кажеш се да ме навредуваш да бараш на поштен начин да ме избришат и тоа е во ред, ама да ми импутираш, апсолутни невистини,од типот дека сум некој си поранешен член и дека сега се кријам позади друг ник е тоа не го дозволувам.
    Ако сум била порано регистрирана на овој сајт, под друго име, да даде господ, да не станам до сабајле, ама ако ми е чиста душата пак да даде господ сите они кои на ваков нечесен начин сакаат да ги наговорат администраторите, да ме избришат да даде господ само очите да им мрдаат и така да се вкочанат.
    Затоа што од злоба и завист по секоја цена, сакаат да ме отстранат како да им го јадам лебот бидејки немаат аргументи, да ми се спротистават а утре е голем празник па господ нека суди кој е во право и он нека ја одреди казната.
    Се извинувам на администраторите но навистина морав да се заколнам, и на ваков начин да ја бранамсвојата чест бидејки поинаку немам начин како да докажам.
     
  17. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    А имам уште една забелешка! :!: хехехе...
    Не ми се допаѓа што бројот на смајлиња е ограничен, ако цитираме нешто со многу смајлиња и ние ставиме едно дев и не може, па треба да бришиме и т.н И плус :!: ( :) ) и во ЛП се ограничени! Не е фер! (јас сум Калимеро) :lol:

    И уште нешто- да се зголеми капацитетот на инбоксот на ЛП! Малку пораки собира, барем да се 100! Можно ли ееее??? :wasntme:
     
  18. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Кој ти е тебе проблемот ма? Ти да се здрвиш и да не мрднеш! Кочијаш еден, стара баба :@
    Ти си за овде!
    [​IMG]
    Па нека ми стават бан! Ич не ми е гајле! Ќе ти ги трпиме тебе комплексите тука.
     
  19. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Мартина не го мешај Бога во твоите валкани мисли и клетви молим те лепо!!! Срамота е да колнеш овде, еееееј!!! Свести се!
     
  20. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    Толку имав да кажам и не би навлегувала во понатамошни дискусии, продолжете да си пишувате на темата, мене ми е права душата и пред бога и пред сите вас и најљубезно би ве замолила да не си го кревате, рејтингот врз мојот грб, оставете ме мене на страна, или реплицирајте ми на одредена тема но не го злоупотребувајте, просторот што ви е даден.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.