1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оф-топик од „Критики и забелешки“

Дискусија во 'Канта' започната од julie77, 26 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    на цело ова можам само да кажам дека сум разочарана од сите ]:)

    од кај знаете од кој е пораката, прво :!:
    мислењето одма, значи секундарно го менувате, второ :!:
    ...................................
    за крај :!: толку девојки испукавте... и тигрица баш на мартина ќе и пише, а оваа па дури и постира ( да се покаже лојална и совесен граѓанин и член на форумов) :D оф лелеееее :D
    има нешто тукаааа ]:)

    дали е до мене што на човек не можам лесно да верувам или е до вас :?: кој знае...
     
  2. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Бројче се гледа по стилот на пишување дека е Прити, а на Мартина и пишала пошто виде дека се срчкавме на другата тема. Секогаш така правеше.
     
  3. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    tigricaa - втор профил на preetygirl-J, навредување, препукување (28.08.2010).
    za-forumot/banirani-korisnici-t1960/
     
  4. Speechless

    Speechless Популарен член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    4.240
    Допаѓања:
    5.685
    Пол:
    Женски
    Редно време беше..
    Сега пак ќе ни дојде со друг профил :!: ( :D :D )
     
  5. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    значи, со сигурност е таа нели? :?:
    е сега зошто губите време едно 5 дена може се замарате со неа... па оставете ја бре луѓе, не и давајте толку значење неа, вие толку ја направивте важна и ја воздигнавте.... што едноставно немам зборови |(
    дај вратете го форумов во нормала, а админките си ја знаат работата. претерувате стварно.
    ова не го зборувам со лоша намера, далеку од тоа, ве сакам сите и ве ценам и вие го знаете тоа... ама ако не забележувате пропаѓа форумчето наше убаво од такви глупости.
    вреде ли во секој пост да ја спомнувате и критикувате?
    што постигнавте со тоа?
    ................
    дај малку оладете и оставете ги админките да ја вршат својата работа.
     
  6. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    па нетреба да бидеш многу писмена за да видиш, дека пораката е оригинална бидејки ги има сите обележја така да по се изгледа, тигрицаа, е неуништлива има толку регистрации што ни господ неможе комплетно да ја избрише освен со пријава, во полиција да и се забрани пристап од нејзиниот или неговиот компјутер на овој сајт.
     
  7. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    и бројчево ми е сомнително како да зборува второто јас на тигрица, би било добро тоа да се провери.
     
  8. Trikson

    Trikson Нов член

    Се зачлени на:
    27 август 2010
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    35
    про4итав неколку постови на секс темата и сигурен сум дека на форумов имате машки 4ленови заробени во зенска душа...такозвани SHEMALES :fubar:
     
  9. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    ама ич не ми се секирај драга моја како сум ја сфатила пораката и како мислам и што мислам. важии? и пак цитираш, гледаш :!: тоа ти е нааааајголема мааана овдека, шо на секој пост ти имаш да искоментираш, да дополниш.... дај престани со таа навика, правиш напорна тензија. а и плус тоа, постот што го напишав е мое мислење, значи мое , кој дел од мое не е јасен? :?: а тоа мое значи - јас го мислам јас го пишувам и нема шо да ми цитираш и дополнуваш ок?
    мислам дека си доволно писмена да го сфатиш ова ;)
    и дај не ме смеј , јас сум стар член овдека и сите ме знаат, не се секирија и не лечи комплекси на мене ок? ;) и не пристапувај спрема мене на таков беден начин... па и дека може јас сум била тигрицата. еееее што се нема да чуеш од исфрустриран свет
     
  10. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.087
    Пол:
    Женски
    Мартина апсолутно се согласувам со напишаното на бројчето ...и воопшто не се сомневам во нејзиниот идентитет , напротив ептен ми е драга !А пак мојот став кон тебе остана непроменет , и ова е веројатно последен пат да ти се обраќам лично тебе ..како што кажа бројче ...не си толку вредна за внимание ;)
    Инаку ама баш воопшто не верувам во приказната со пораката :)
    п.с аман не не плаши со клетвите :lol:
     
  11. Speechless

    Speechless Популарен член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    4.240
    Допаѓања:
    5.685
    Пол:
    Женски
    Нема врска мартина, бројче на форумов е пред да се појави Прити, а воопшто тигрица.
    Тигрица и бројче = 2 различни личности ;)
     
  12. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.298
    Пол:
    Женски
    Девојки, админите веќе открија дека Тигрица е Прити, погледнете на 1-та страна од темата БАНИРАНИ КОРИСНИЦИ, веќе ја банираа. И пораките се 100% вистински. Пишувани се во стилот на Прити, што не верувам дека би и успеало на Мартина. И пишала сигурно бидејќи сакала да добие сојузник, ама самата се фати во стапица. Мартинчето беше доволно паметно да ја обелодени пораката.
    И само ќе додадам, ЖАЛНО
     
  13. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Го открила идентитетот на Оффспринг?!Каде тоа јас немам видено :?:
    А за овие ЛП немам коментар.Всушност сега сум збунета и чудно ми ззошто дотичнава баш на Мартина и пишала,ама кој ја знае....... :?:
     
  14. Rozich

    Rozich Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    1.194
    Допаѓања:
    1.092
    Хахаха,значи затоа господичната од Салзбург прашуваше дали читаат админите ЛП.... :rofl:
    Оффф леле...Тигрицава изгледа е ептен влезена во филм,па си мисли дека е центар на светов ако на некој форум напишала дека вујко и е ФАЦА .
    За жалење е. :puke:
    П.С одвај чекаммм после да се видам на ТВ.
    Уф,уфф абе кефови сумм :rofl:
     
  15. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Навреме е избришан тој пост за да не се дознае насекаде!
     
  16. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Не ми го откри идентитетот ако мислите некои од батките нејзини :D Туку кога се врати после привремениот бан ми се извини и ми напињаше на ЛП да ја додадам на фејсбук. Затоа што јас не гледам ништо страшно во врска со тоа и оставив име и презиме и ме додаде.
    И дај веќе, крајно време е да престанеме да се замараме со неа. Затоа што којзнае која е и од каде доаѓа. Образувана била, мај ес.
     
  17. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Уф, таман работа да ги пуштеше батките да те откријат! Муабетот беше што тука на форумот го кажа твоето име и презиме... Инаку, дај пиши ми која е да ја ѕирнам на фб, м?
     
  18. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.298
    Пол:
    Женски
    ^^ И јас ја имам видено. За тоа немам зборови, убава е многу. Мене на Меган Фокс ми личи.
     
  19. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Прити? Чисто се сомневам дека е она тоа на сликите :)
     
  20. doktorka-an

    doktorka-an Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 мај 2010
    Пораки:
    1.078
    Допаѓања:
    344

    ајдеееееееее некој друг муабет освен неа да ја спомнете ве молам,ми се гаде од неа во секоја тема она е главна.....не и го кревајте рејтингот ве молам.......
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.