1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оф-топик од „Разлика во години“

Дискусија во 'Канта' започната од simona...a, 30 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. violetblue

    violetblue Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2010
    Пораки:
    1.791
    Допаѓања:
    5.426
    Разлика во години

    Ги прочитав сите мислења на девојчето па на ова ми запна око за односите, па си прашав
     
  2. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    Разлика во години

    Ццццц..кој памет бе го имате вие на 18 год??!Од сега ли со вакви непристојни работи?? :fubar: па после машкиве се криви..Мора да бидам груба ама поради вакви оро...и,светов не ветува ништо добро,а добрите и фини девојки после го добиваат и патат! :envy:
     
    На Offspring, Trendafilka и veri им се допаѓа ова.
  3. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.477
    Разлика во години

    Како бе ти дава пари за услугите, а од друга страна брак ти ветувал? ц ц ц какви глупости :fubar:
    И како се осеќаш кога ти дава пари, нели ти е понижување? уффф не можам да сфанам
     
  4. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Разлика во години

    Се извинувам, дали е ова тема Разлика во години или е тема - Мојот живот како шпанска серија? :o
    Оф Божееее, до кај отиде светот.... :^)
     
  5. simona...a

    simona...a Нов член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    22
    Допаѓања:
    1
    Разлика во години

    Pa devojko ti imas samo 18 godini a za pari li?znaes li ti kakvo ponizuvanje e toa?i jas ne sum cveke za mirisanje no se sto pravam pravam od ljubov a ne za pari
     
  6. hornyqueen19

    hornyqueen19 Нов член

    Се зачлени на:
    1 септември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Разлика во години

    јас ви пишав тука за да ми помогнете, а не да ме критикувате. Тешко ми е бидејќи тој ми ја одзеде невиноста, и не можам да го напуштам колку и да сакам. Знаете дека девојката никогаш не може да го заборави тој што и бил прв............
     
  7. simona...a

    simona...a Нов член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    22
    Допаѓања:
    1
    Разлика во години

    dokolku se saka se se moze
     
  8. Bokicka

    Bokicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2010
    Пораки:
    691
    Допаѓања:
    690
    Разлика во години

    Добро ние овци сме овде за стрижење? Ај ако имате проблем пишете, вакви за**анции и играње со трпението на сите не е на арно... Не верувам во твојата приказна, невина сум, се е**м за пари со шоферот женет, ова го пиша другарка ми... Бла, бла, бла, бла! Само тоа ќе ти кажам! Аман веќе или бидете сериозни или не постирајте! Веќе ми е преку глава од фолиранти! Ајт со здравје :fubar:
     
  9. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.477
    Разлика во години

    Како не |( Ако тој после него е далеку подобар и ако успее да направи да заборавиш на се претходно.. тогаш може.
    А па и ти си мислиш со некој манекен си била па нема да го заборавиш, ц ц ц со стар маж од 40 год. :puke:
    А и штом ти дава пари значи он те смета за к**ва, а ни ти не го сакаш, затоа не се филмај тука дека не си можела без него.
     
  10. hornyqueen19

    hornyqueen19 Нов член

    Се зачлени на:
    1 септември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Разлика во години

    АКО ИМА 40 НЕ Е СТАР, АЈ ДА ИМАШЕ 60 ПА ДА РЕЧЕТЕ
     
  11. hornyqueen19

    hornyqueen19 Нов член

    Се зачлени на:
    1 септември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Разлика во години

    И ИЗГЛЕДА МНОГУ ПОДОБРО ЗА РАЗЛИКА ОД НЕКОИ НЕГОВИ ВРСНИЦИ, МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ДЕКА ИМА САМО 30 ГОДИНИ
     
  12. ivanus

    ivanus Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 август 2010
    Пораки:
    135
    Допаѓања:
    51
    Разлика во години



    Епа кога оправдуваш се што правиш не знам зошто тогаш бараш совети :?:
     
  13. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.298
    Пол:
    Женски
    Разлика во години

    Хм, 40 годишен човек со акни... :^) па уште и дечко го нарекуваш... нели е подобро КЛИЕНТ???

    Девојко немој да ни мажеш очи тука на сите, очигледано немаш попаметна работа отколку да тропаш глупости по форуми. Ај со здравје и ти посакувам многу добар секс, зашто очигледно е дека само до тоа ти е дојдено.
     
  14. Bokicka

    Bokicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2010
    Пораки:
    691
    Допаѓања:
    690
    Разлика во години

    Ма ајде чисти измишљотини, ништо не верувам! Некои луѓе едноставно уживаат да бидат различни и да им контрираат на другите, за тоа што знаат дека ќе ги изиритираат и ќе бидат во центарот на вниманието. Како на пример нашата запалена кралица... Ама каков начин одбрала за да биде различна... Поубаво излажи нешто паметно! Бог да чува!
     
  15. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Разлика во години

    Значи тоа - Никогаш не можеш да го заборавиш тој што ти е прв е НАЈГОЛЕМАТА ноторна лага , најглупавиот мит што може да постои меѓу женскиот род!
    Еве, јас ќе пробам да не критикувам. Не сум за толкава разлика ни под разно, ама се случува, љубовта не бира години.
    Но, не само што има 40 години, Г-динот е женет!!! Не само што е женет - има и мали дечиња!!!!
    Девојко, растураш нечиј дом, нечие семејство, а не е ни љубов ова, верувај ми.
    Остави го, ама под итно остави го. И почни да си живееш нормален живот... Имаш само 19 години.
    Живеј си ја младоста, не се троши на некој - претпоставувам дека е некој чика кој сега живее ѕвездени моменти и се фали пред неговите колеги шоферишта како те ебн*л! Таква етикета сакаш да си влечеш?
     
  16. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    Разлика во години

    Ај ќути таму!!
    Девојки да ги баталиме овие..не вреди да се пише ни А за нив овде.
     
    На happygirl, Bokicka и Offspring им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.