Оф-топици од темата Невина до првата брачна ноќ

Дискусија во 'Канта' започната од Bender Rodriguez, 24 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  32.745
  Пол:
  Машки
  А нејзиното мислење е дека јатрвата е бештија. Што не е јасно?:D
   
  На BoneMachine, Annath, zhap4e и 8 други им се допаѓа ова.
 2. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.628
  Допаѓања:
  232.848
  Јас мислам дека јатрвата има спрат, а она мора со свекрвата да седи :doh:
   
  На BoneMachine, Annath, Petar80 и 11 други им се допаѓа ова.
 3. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  32.745
  Пол:
  Машки
  Ама битно маж и и е прв. :inlove:
   
  На kjukli, BoneMachine, Annath и 7 други им се допаѓа ова.
 4. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.599
  Допаѓања:
  32.745
  Пол:
  Машки
  Секој има право на свое мислење нели, а моето мислење е дека твоето мислење е дека јатрвата е бештија. :D
   
  На BoneMachine, zhap4e, Petar80 и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Zeynep

  Zeynep Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  1.096
  Пол:
  Женски
  И крвта да не и ја покажа на свекрвати ? :rofl:
   
  На kjukli, BoneMachine, kukla21 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.628
  Допаѓања:
  232.848
  Јас мислам дека сепак они онака дискретно, уз муабет и спомнале на свекрвата дека немаат праено срамни работи :inlove:
   
  На SnowWhite8, kjukli, BoneMachine и 13 други им се допаѓа ова.
 7. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.412
  Допаѓања:
  48.847
  Пол:
  Женски
  Ја од темава заклучив дека најверојатно нема да се омажам. :l:
   
  На kjukli, BoneMachine, irenna и 17 други им се допаѓа ова.
 8. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.194
  Допаѓања:
  86.089
  Иииииииии сo туѓи мaжи нa фoрум збoри.
   
  На SnowWhite8, BoneMachine, Annath и 12 други им се допаѓа ова.
 9. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.461
  Допаѓања:
  188.231
  Пол:
  Женски
  Замислете да немало крв првата брачна ноќ. Се ќе било залудно!
   
  На kjukli, Annath, H.VAGA и 9 други им се допаѓа ова.
 10. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  5.546
  Допаѓања:
  93.441
  Остај ги овие, ни една не е почитувана од свекрвата оти, погоди...да, да, сите бештии се (псссст, не си чула од мене) И сега криво им е што ти така фина, чиста, света, пресвета си, гледана како дева Марија од свекрвата... се е ова од љубомора. Ич да не ти чуе, се знае кој е почитуваниот тука, нека зборат што сакаат.
   
  На kjukli, eloves, Annath и 19 други им се допаѓа ова.
 11. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.628
  Допаѓања:
  232.848
  Море отвори си очи јатрва да не имаш:D
   
  На BoneMachine, Annath, Eli23 и 5 други им се допаѓа ова.
 12. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  11.907
  Пол:
  Женски
  @crimson
  Не бе зошто, има да се омажиш и после свекрвата све да знае пред муж ти со кој си се клецала. :D

  А ако веќе и кажале дека не се пипнале пред брак, дали сега после брак и раскажале шо прават?
  Ако им е само мисионерска сигурно повеќе се гордее. :l:
   
  На kjukli, BoneMachine, Annath и 9 други им се допаѓа ова.
 13. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  5.546
  Допаѓања:
  93.441
  Ко не си мислела на време, што да ти кажеме??? Жал ни е.
   
  На BoneMachine, Annath, Eli23 и 6 други им се допаѓа ова.
 14. ell

  ell Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  488
  :rofl:
  Абе доста!
  Ќе ја истрауматизирате девојката.
   
  На Eli23, zhap4e, ninja35 и 5 други им се допаѓа ова.
 15. Zeynep

  Zeynep Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  1.096
  Пол:
  Женски
  Јас ќе се молам да немам свекрва...:|
   
  На Dennings, Bender Rodriguez и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 16. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  5.546
  Допаѓања:
  93.441
  Јас мислам дека мажот не кажал на мајката, погодете кој се има пофалено.
   
  На kjukli, H.VAGA, Eli23 и 16 други им се допаѓа ова.
 17. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.412
  Допаѓања:
  48.847
  Пол:
  Женски
  И сега, чаре?
  Бајачот Славе од Кравари? :(
   
  На BoneMachine, Eli23, zhap4e и 7 други им се допаѓа ова.
 18. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.628
  Допаѓања:
  232.848
  Да се праи наудрена 8)
   
  На BoneMachine, Eli23, Sanjichka007 и 5 други им се допаѓа ова.
 19. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  5.546
  Допаѓања:
  93.441
  Ништо, ќе гледаме ние настрана што сме ако може да најдеме некој што не чул за тебе, со таква репутација во твое село ни Славе од Кравари не помага,.
   
  На ninja35, Dennings, Dgirlll и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  1.966
  Допаѓања:
  58.312
  Пол:
  Женски
  Молим те, не забегувај офф, во погрешна тема прашуваш. :!:
   
  На BoneMachine, Sanjichka007, crimson и 4 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.