Охридско Езеро

Дискусија во 'Слободно време' започната од Hipica, 11 март 2010.

 1. Цвет88

  Цвет88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  12.660
  Пол:
  Женски
  Охрид веќе го осеќам како Скопје. Не одам на одмор таму туку одам на гости кај роднини на мм и тоа по 2-3 пати годишно.
  Не се бањам... камења и мраз вода мразам. За шетање немам проблем, секаде би одела.