Оцени ја локацијата

Дискусија во 'Канта' започната од Lella, 21 јануари 2013.

 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.701
  Допаѓања:
  25.352
  Пол:
  Женски
  Немаше ваква тема, па решив да отворам.. :)

  Да почнеме! :) :)

  Поздрав.. Од 1-10.
   
 2. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
 3. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.059
  Допаѓања:
  160.617
  Пол:
  Женски