1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Очајно ми треба помош...

Дискусија во 'Канта' започната од jana---p, 5 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jana---p

  jana---p Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Бев со момче 5 години, но немавме нормална врска. Бевме исто како во врска, но не излегувавме в јавни локали, туку само со неговите другари. Го толерирав тоа долго време само затоа што многу го сакав... Многу често се разделулавме и секогаш тој беше прв што се јавува. Некогаш мислев дека навистина ме сака, а некогаш дека воопшто не му е гајле за мене. Сега јас бев таа што стави крај и тоа на многу одбивен начин. Му се изнавикав и му спуштив. Од тогаш ми се нема јавено ниту еднаш. И сега незнам што да правам. Нема никаква смисла јас да му се јавам, затоа што тој е крив за се, но незнам како да го заборавам.
  Ве молам дадете ми совет... Очајно ми треба
  Однапред благодарна...
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  А да отвореше уште една тема?! малку ти беше една па и оваа |(
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.