1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Очајно :( мора да отворите

Дискусија во 'Канта' започната од feminauser123, 6 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feminauser123

  feminauser123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Вака сеа точно пред една година скоро две една другарка мислам дека 13 години имав изненадно ме гризна за образот намерно (сега не живееме) и тогаш имав црвено и такви дупчиња од забите нејзини од едната страна ми се исчисти а од горната сеуште ми се познава како отпечаток не многу но на сонце се гледа и ме нервира многуу...што да сторам? Сега имам 14 ипол год. Бтв. Неќна ми излезе една голема бубулица значи до сеа се некое мало но овој пат е огромна дури и крв малце ми затече многу е ужасно и црвено а денес треба да одам некаде преку ден а утре сум на школоо :( му ставив малце мед , па со денови носам паста но не, исто е....вњ молам одговорете ми итно ми е.. гламстик више го затворија очајна сум...само што го напраив профилов...
   
 2. feminauser123

  feminauser123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Ве молам значи многу сте ми потребни ако не друго барем пишете нешто да знам дека некој е тука..:/
   
 3. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.289
  Би можела да купиш некој крем против акни. Друго не ми текнува.
   
 4. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  316
  Разгледај ја категоријата ЛИЦЕ, има многу теми за различни проблеми со лицето.
  Побарај, помачи се, сигурно ќе најдеш решение.
  Наместо да си ја отворела темава, си можела да прашаш во некоја тема за лице.
  Многу побрзо ќе си добиела одговор. :)
   
 5. LadyNitro

  LadyNitro Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  31
  Можеш да посетиш кожен доктор да ти препише маст против лузни или нешто слично. А за бубулицата, кај мене функционира пастата, а ако е многу црвено ставам малку пудра за излегување.
  Си можела да побараш совет во друга тема, а не да отвараш нова
   
 6. Girl.in.love777

  Girl.in.love777 Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  8
  Аман, мора ли тема за се да се отвара |(
   
 7. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  145

  ја затвориле гламстик сега овде... |(
   
 8. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  3.537
  Допаѓања:
  7.809
  Пол:
  Женски
  Абе излеа трола.
  А јас па уште и пишав лп како да си го реши проблемот, па уште и ја прашувам дали и стигнала пораката. :tmi:

  Пријавено е мислењето, така да ке избришат и да не трупаме оф топици.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.