*ПАТИКИ*

Дискусија во 'Канта' започната од Plavusa.17, 10 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.029
  Какви патики носите преку ден кога сте во casual издание ?? :)
   
 2. Primavera

  Primavera Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.515
 3. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.029
  Да?? Е не ја видов :/ да ја затвориме тогаш ;/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.