1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПИВОФЕСТ 2011

Дискусија во 'Канта' започната од loly89, 14 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. loly89

  loly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  74
  Што мислите вие дали ќе се сруши минатогодишниот рекорд на испијани 239 тони ПИВО и 123 тони изедена СКАРА и и посетеноста на 300 000 гости во Прилеп оваа година на фестивалот на пивото ?? :)
   
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.