1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОБРЗ РАСТ НА КОСАТА

Дискусија во 'Канта' започната од Marina89, 6 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marina89

  Marina89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  42
  Девојки да ве прашам дали некоја од вас има користено фитовал капсули за коса,и дали сте биле задоволни од нив? јас ги купив само сакав да знам дали има ефект :) :hai:
   
 2. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Аман, зарем мораше нова тема да отвараш? Разгледај малку низ категоријата КОСА има вакви теми
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.