Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОМООООООШ

Дискусија во 'Канта' започната од StefiNikola, 3 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. StefiNikola

  StefiNikola Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  57
  Феминки ми треба помош од вас!!! Овој месец ми е матурата а јас незнам како да ја направам косата. Ќе носам црно сатенско кратко фустанче, косата ми е црна скоро до половина... Дајте некој предло :* г
   
 2. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  736
  Јас си реков некој на умирање е |(
   
  На parrot, De-lovely, swanprincess и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  479
  Лелееееее каде гори???? Бог да чува |(
   
 4. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.126
  Пол:
  Женски
  Имаш многу теми за матура, а и теми за коса и фризури.
  Прашај таму, наместо да отвараш нова тема.
   
 5. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.099
  Пол:
  Женски
  Што се случува со луѓево?
   
  На parrot му/ѝ се допаѓа ова.
 6. sleepingbeauty

  sleepingbeauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  301
  Допаѓања:
  609
  Пол:
  Женски
  хаха, ме насмеа сега.... :rofl: :lol:

  па пробај некако, најди некои фризури на нет или у списанија, можес на пример собрана некако, или пола-пола или целосно пустена ама само навиткана...има многу можности и гледај да ти стои. позз ;)
   
 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.693
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.