ПОМОШ ИТНО

Дискусија во 'Канта' започната од diamondstar, 4 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. diamondstar

  diamondstar Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Феминки се дешава следново уше малце ми е полуматура а до крајот на Март ќе не сликаат за у алманах со оглед на тоа шо сум уше дете не треба да држам строги диети а сакам да ослабав во фаца до крајов на месецот и и во тело дури да дое Мај пошо тогаш ми е и роденден сеа вака иам проблееем зашо нозете и рацете не ми се дебели туку само стомакот а не не сум од тие шо си умислуваат само и не ми треба мн да ослабам туку 3-4 кила помооооооош фала однапред ве сакаааааааам :*
   
 2. dushiche

  dushiche Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  642
  Допаѓања:
  253
  За ова не ти треба нова тема. Разгледај низ темите за диети и ќе најдеш решение. И тебе не ти е потребно само диета туку и вежбање.
  Но бидејќи си дете па и не треба да се замараш посебно ако не си претерано дебела, да не кажам огромна.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.