1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОМОШ СИДА !!

Дискусија во 'Канта' започната од jessicamakedonka, 27 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jessicamakedonka

  jessicamakedonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Здраво..

  Сакам да ве прашам во врска со сидата..дали сидата може да се пренесе преку дркање/лижење и дали може да ме информираате малце по детално за СИДАТА.
   
 2. mimiiiii

  mimiiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2.773
  Допаѓања:
  11.047
  Пол:
  Женски
  Можеш да разгледаш на интернет конкретно за болеста да не постирам тука, конкретно за твоето прашање да сидата можа да се пренесе со орален секс.
   
 3. jessicamakedonka

  jessicamakedonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски

  Немаше никакви контакти само дркањето..
   
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  19.636
  Допаѓања:
  170.407
  Пол:
  Женски
  Како прво, добре дојде на форумов.

  Како второ, не мораше со големи букви да пишуваш, и со мали убаво се чита. Не е крај на светот, иако многумина мислеа дека ќе биде.

  Како трето, веќе има ваква тема Дали можеби имам сида и таму можеш да ги поставиш твоите прашања. Поради тоа, оваа тема ќе биде заклучена и оди во канта.

  Благодарам на вниманието! :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.