1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОМОШ

Дискусија во 'Канта' започната од Bluegirl11, 26 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bluegirl11

  Bluegirl11 Нов член

  Се зачлени на:
  26 декември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  значи вака сакам да прашам дали додека се гледате на скајп со некого тој може да ве сними ????
   
 2. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.340
  Пол:
  Женски
  можи.
   
 3. Bluegirl11

  Bluegirl11 Нов член

  Се зачлени на:
  26 декември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Знаес некоја програма за тоа ?
   
 4. xsweetx

  xsweetx Активен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2013
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  4
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.