1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОМОШ!!!

Дискусија во 'Канта' започната од elenar, 2 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. elenar

    elenar Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2011
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    Здраво девојки
    Нова сум на форумов се пријавив за да ми кажете некои совети во врска со оваа тема...
    Прошло лето т.е лето 2010 се запознав со едно момче во интрнет кафе. Поќна да ми се допаѓа ако можем така да го наречам. Неколку вечери одев во истото интернет кафе да се сретнам само со него, а немавме ништо повеќе од здраво, што праеш, како си и понекогаш ме нарекуваше кукло... А он живи неколку куќи погоре од мене. Но кога дозна мајка ми за се тоа многу ми се налути, и кога се сретнале почнала да му збори некои нешта незнам што и ми забрани да излагам Потоа за го сретнав него со некое девојче и ми беше криво но и воедно мило што си ја нашол среќата. Потоа кога дознав дека раскинал со неа и дека се фатил со друга и ја видов а таа е другарка или сестра на една другарка од брат ми... Сега е заминат во Ск. Незнам што да правам ве молам некој нека кажее
    Поздрав и благодарам однапред
     
  2. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.449
    Девојче кога го прочитав насловов мислев дека умираш!!!!!!!!!!дека ти се заглавила коска од риба во грло, или по грешка си се напила цијанид...боже господе.....имате ли бре малце осет и здрав разум.......ајде имаш таму милион теми за совети, ми треба совет и тн. најди и пиши.....
     
    На missperfect му/ѝ се допаѓа ова.
  3. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Глупости. Камо јас да го имав тој проблем. И тоа ПОМОШШШШ страшно ми боде во очи како како недај боже да те киднапирале
     
  4. maja.kostovska

    maja.kostovska Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2011
    Пораки:
    288
    Допаѓања:
    192
    и самата кажа дека тој сега е со друга доколку само ти се свиѓа нема потреба да се мешаш меѓу нив (стависе на местото на девојката... како ќе ти биде) а доколку си вљубена во него вреди да се потрудеш барем повторни да се спријателите, сепак твојот живот неможе да се гради според идеите и желбите на мајка ти ако мислеш дека тој ти е ок како партнер или слично само напред (само доколку си вљубена во него) ... и јас сум со еден помал од мене и на мајка ми и тоа смета али тоа е јас го сакам а не таа !!!:)
     
  5. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.560
    Јас не разбирам шо сака...има 14 години,така да разбирливо...
    Него,не му се свиѓаш и не се траскај.Ајт.
     
    На beached и parrot им се допаѓа ова.
  6. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Ајде ако не, отвори уште една тема.
    [​IMG]
     
    На Symona и beached им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.