1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОМОШ !!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од poizon, 5 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. poizon

  poizon Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  3
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Хаха а зошто тогаш го направи ако не да го правиш љубоморен? А зошто стиснал лајк? Само тој си знае зошто и прашај го него. А не умира утре, оди во друга држава, значи ќе се врати а и така не сте во врска има кој да жали по него, их ама депресии..
   
 3. poizon

  poizon Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  3
  Strumfeta93 ..колку е лесно да кажиш нешто што не го осетуваш на своја кожа...А и не побарав да ми ја објасниш ситуацијата зашо многу убаво си ја знам ,туку совет побарав.......!
   
 4. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.370
  Еве ти еден совет најискрен и од срце даден: Порасни !!!!

  Како бе вакво однесување на 20 години ... не можеш така, претерано е детски, ми стегна лајк на лажната врска ...

  Или седнете зборувајте како двајца нормални, решете се меѓу вас, или продолжете си секој со животот.

  Мораш да си силна, и кога не сте заедно не мора толку да се потресуваш што ќе оди во Германија.

  Ако не се лажам ти си таа што ја отвори темата за одмазда ... ама не сум сигурна.

  Искрено, само послушај го мојот прв совет...
   
  На Diamond му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.