1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПОМОШ !!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од poizon, 5 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. poizon

    poizon Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    3
  2. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856
    Хаха а зошто тогаш го направи ако не да го правиш љубоморен? А зошто стиснал лајк? Само тој си знае зошто и прашај го него. А не умира утре, оди во друга држава, значи ќе се врати а и така не сте во врска има кој да жали по него, их ама депресии..
     
  3. poizon

    poizon Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    3
    Strumfeta93 ..колку е лесно да кажиш нешто што не го осетуваш на своја кожа...А и не побарав да ми ја објасниш ситуацијата зашо многу убаво си ја знам ,туку совет побарав.......!
     
  4. teddybear

    teddybear Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    2.679
    Допаѓања:
    10.370
    Еве ти еден совет најискрен и од срце даден: Порасни !!!!

    Како бе вакво однесување на 20 години ... не можеш така, претерано е детски, ми стегна лајк на лажната врска ...

    Или седнете зборувајте како двајца нормални, решете се меѓу вас, или продолжете си секој со животот.

    Мораш да си силна, и кога не сте заедно не мора толку да се потресуваш што ќе оди во Германија.

    Ако не се лажам ти си таа што ја отвори темата за одмазда ... ама не сум сигурна.

    Искрено, само послушај го мојот прв совет...
     
    На Diamond му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.