1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПРИЈАТЕЛИ СО БЕНИФИЦИИ

Дискусија во 'Канта' започната од hurrem, 11 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hurrem

  hurrem Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2012
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  10
  Здраво сакам за знам што мислите за пријателството со бенифицци кое денеска и кај нас стана популарно дали го правдувате и дали мислите дека со то може да се се изгуби пријател или да се премине во врска?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.