1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ПРОБЛЕМИ ВО ВРСКАТА РАДИ СОПСТВЕНОТО МИНАТО...

Дискусија во 'Канта' започната од ane1989, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ane1989

  ane1989 Активен член

  Се зачлени на:
  3 април 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  ЗДРАВО ДРАГИ МОИ..Идам со дечко веке 2 месеца и беше едноставно прекрасно,тој е се за што одсекогаш сум сонувала,толку мил,добар,полн со разбирање,подршка.Проблем настана откако тој преку 3 та особа дозна за моето тешко минато кое се трудев да го заборавам и оставам зад себе и со него почнав и да го реализирам тоа.Имено проблемот е следен јас сум разведена веке 5 год имав и детенце мегутоа почина после недела дена од неговото раѓање.За сето ова сакав да му кажам меѓутоа чекав да помине извесно време и да видам дали има искрени намери со мене и дали е она сто стварно се казува.Меѓутоа дозна се пред јас да имам можност да ја кажам таа тешка и болна тајна што ме прати скоро секогаш,се налути затоа што сум дозволила да разбере од друг наместо од мене му ги објаснав причините му ја признав цела ситуација,ми кажа дека нема нисто против тоа но дека сепак се осеќа повредено и се плаши да ми верува повторно толку слепо како пред тоа.Ве молам за совет нејќам да го изгубам ради тоа сто било предходно но незнам ни како да му доказам дека чувствата и се сто бесе досега меѓу нас беше искрено и без некои задни намери од моја страна...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.