1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Паг- Хрватска

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од monikaa, 14 јули 2011.

 1. monikaa

  monikaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  26
  Има некој одено на Паг??

  Ако има нека каже како е таму, цените ......
   
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Јас следно лето здравје боже ќе одам. Има многу за возење у пм. :worried: