1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Папафал

Дискусија во 'Канта' започната од ann666, 1 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ann666

  ann666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Папагал*
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.