babylove кашички

Парада на Македонската Гордост

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од LoneWolfGuy, 2 јуни 2019.

?

Дали ќе одите на парадата на Македонската гордост

Анкетата е затворена на 2 јули 2019.
 1. Ќе одам

  100,0%
 2. Не пропуштам

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Веќе бев (за оние што ја пропуштиле анкетата)

  0 глас(а)
  0,0%
 1. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  442
  Допаѓања:
  771
  Пол:
  Машки
  На orevokrsacka му/ѝ се допаѓа ова.