Паранормални појави!

Дискусија во 'Канта' започната од Girly101, 13 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girly101

  Girly101 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  ме интересира дали сте доживеале некоја паранормална појава ??!
   
 2. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.