1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Паранормални појави

Дискусија во 'Канта' започната од LostInThePast, 30 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LostInThePast

  LostInThePast Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  56
  Темава незнаев каде да ја ставам.
  Дали некогаш сте доживеале такво нешто?
  Дали сте чуле некоја страшна приказна околу задгробниот живот и сл.?
  Споделете го тоа со нас.
  Јас сум многу заинтересирана во врска со оваа тема :)
   
 2. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.919
  Допаѓања:
  672
  во подфорум Другата наука и има ваква тема мислам под наслов Ви е случило нешто натриродно?
   
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи е дупла, пред да отворите нова убаво разгледајте го целиот форум.
  drugata-nauka/neobjasnivi-slucki-t550/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.