babylove овошни кашички

Париз

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од LoVeR, 21 јуни 2011.

 1. VedaG10

  VedaG10 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  1.634
  Допаѓања:
  9.586
  Пол:
  Женски
  Го препорачувам хотелов. Многу убава локација, се е блиску . За цена не памтам колку беше кога бев јас .
  http://www.elysees8.com/en/?gclid=C...VHZIMZhiSES0aCDIq-wBAsu5PZ37VdxsaAiz6EALw_wcB
   
  На Elissa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  2.542
  Допаѓања:
  22.432
  Нема поубаво место, Париз го доживеав прекрасно, а Нотердам е нешто што ми остави најголем успомен..:inlove:
  IMG_20181018_172510.jpg
  IMG_20181019_202116.jpg
  IMG_20181019_200050.jpg
   
  На Alex.T, Acka22, PinkGirl* и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Mary77

  Mary77 Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2019
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  здравоо, ве молам за помош. помогнете ми да најдам смештај со пристојна цена. и секако оние кои веќе биле во Париз доколку можат да ми дадат некои совети за полесно да се снајдам..фала ви однапред
   
 4. rumcherry

  rumcherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  1.106
  Пол:
  Женски
  Ibis hoteli, ние конкретно 5 до 12 најдовме место во Ibis Montmartre, релативно одлични цени за Париз, има повеќе Ибис хотели види на Booking. Инаку наједноставно ви е да користите Метро, едно возење е 2 евра, ама има поефтини понуди за 10 возења, или неделна карта.
  За да не чекате ред кој трае со саати купете си карти онлајн каде што планирате да влегувате, има посебен влез секаде и само скенирате код. Кажи ми доколу нешто конкретно те интересира. Поздрав и убав престој
   
  На Mary77 му/ѝ се допаѓа ова.