1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Паричка за Василица

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Aries98, 14 јануари 2016.

 1. Aries98

  Aries98 Нов член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Па девојки каде се падна паричката за Василица, нормално од вас што вртите на овој празник? :D
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.914
  Допаѓања:
  75.426
  Пол:
  Женски
  Едната се падна во куќата, за другата ќе видиме вечер. :)
   
 3. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.456
  Допаѓања:
  154.973
  Пол:
  Женски
  Со пријателите, кај една другарка. Прв пат кај неа се паѓа.
  Дома се падна во куќата.
  Не знам зошто дома сите мислеа дека кај мене ќе се падни, можеби зошто сум секогаш рамнодушна и со ред си го јадам мазникот, интересно ми е ако е во мене ко ќе го грицнам парето :lol: