1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Парови

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Macyyyyy, 14 март 2015.

  1. Macyyyyy

    Macyyyyy Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 ноември 2011
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    97
    Пол:
    Женски
    Девојки ова е ново риалити шоу полно старлети,"пејачки" ,стриптизети итн...Сите соберени на едно место :) Доколку сте слушнале за Маца дискреција ,Јелена Голубович,Мими Оро,Анита ферари веќе ви е јасно :D

     
  2. Macyyyyy

    Macyyyyy Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 ноември 2011
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    97
    Пол:
    Женски
  3. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    Дали некој го гледа ова реалити шоу?Јас само имав слушнато за ова ново реалити но не сум некој фан на вакви шоуа,ама кога ја гледав оваја снимка од нашата претставничка Маца останав со устата отворена, внатре хаос е...Што мислите вие за вакво шоу?
     
  4. atala

    atala Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    1.163
    Допаѓања:
    940
    Пол:
    Женски
    Па,ова реалити шоу не е баш ново,имаше сезона и во 2011-та година на TV Happy и траеше ненормално многу,цела година,може и повеќе.Јас не го следев тогаш многу,и сега слабо го следам бидејќи не ми е многу интересно,слично е како Големиот брат кадешто како и во речиси сите реалити шоуа учесниците само се бламираат и се прикажуваат во најлошото можно светло,позитивни моменти скоро и да нема!А,конкретно за Парови јас мислам дека учесниците глумат некаква си аристократија,па пијат шампањско,јадат кавијар,играат разголени како во случајот на нашата претставничка Маца и само се занесуваат и се замислуваат дека се Бог знае што,а всушност се никој и ништо,се само кич до кич имитација на некаква си аристократија и префинетост!(n):emo:|-)
     
  5. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    @atala Jas prv pat go gledam ova sou neznaev deka imalo i prethodna sezona :)...Vnatre sve e krs i kiceraj normalno zatoa i pokanuvat takvi ucesnici koi ke se glupirat i ke privlecat gledanost,a najestravagantna mi e nasata ucesnicka a i na drugite vnatre kako sto gledam cupeto nema kocnici i nikakov limit...:devil:
     
  6. lealealea

    lealealea Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2013
    Пораки:
    247
    Допаѓања:
    265
    Пол:
    Женски
    КАТАСТРОФА па на што личи ова зарем нема родители да ја приберат како немуе страм :puke: Дали е ова нешто да се прикажи на телевизија?? Ехх до каде стигна светот,аристократија и префинетост :^):^):^):^) ова повеке на проституција ми изгледа....И не би требало реално шоу да го викат туку Јавна Куќа барем мене на то ми личи
    Искрено се запрепастив ко ја видов снимката буквало ваква останав :o:x
     
    На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
  7. minnie.m

    minnie.m Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 април 2014
    Пораки:
    74
    Допаѓања:
    372
    А која е наша претставничка??? Нема Македонци
     
  8. atala

    atala Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    1.163
    Допаѓања:
    940
    Пол:
    Женски
    @mime87 мислела на Маца дискреција ја има во второто мислење погоре во првото видео од јутјуб во мислењето.
     
  9. presiosaP

    presiosaP Популарен член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2014
    Пораки:
    854
    Допаѓања:
    2.207
    маца дикреција не е од македонија..почнав да го гледам шоуто...ме нервира атина ферари која се глупира само и се замислува дека е некој нешто а всушност е една стриптизерка ....
     
  10. minnie.m

    minnie.m Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 април 2014
    Пораки:
    74
    Допаѓања:
    372
    Не бе Маца е босанка каква македонка тутуту:D
     
  11. presiosaP

    presiosaP Популарен член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2014
    Пораки:
    854
    Допаѓања:
    2.207
    заборавив да кажам дека и таа ружица ми одвратна...
     
  12. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    Jas kolku sto znam Maca e od Makedonija ne vo bukvalna smisla deka nas ne pretstavuva daleku od toa,ama taka se veli neli deka od tuka e ojdena.Inaku ne zivej so nejzinite roditeli zaradi nejzinata profesija ako mozi taka da se nereci,bidejki taja e javna prostitutka i osuduvana e poradi toa mn.normalno i samata ima izjaveno deka zivej sama...
     
  13. crimson

    crimson Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 декември 2011
    Пораки:
    3.948
    Допаѓања:
    51.307
    Пол:
    Женски
    Не знам дали сум видела нешто поглупаво, се надминуваат реалниве шоуа секој ден.
     
    На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
  14. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    Auu navistina ovaja ne bila od Mk,jas sum bila vo greska od Tuzla bila doticnata,:) ama ne deka nema vakvi i kaj nas kako i da e da ne mu pridavame vaznost tolku kako sto gledam na net meta na ismejuvanje e samo,svasta...