1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Парфеми за тинејџери

Дискусија во 'Канта' започната од katestojkoska13, 17 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katestojkoska13

  katestojkoska13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2014
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  18
  :inlove: ДЕвојки казете ми некој парфем за 13-14 годишна возраст !! :*
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.901
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. katestojkoska13

  katestojkoska13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2014
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  18
  A nekoj taka ponezen parfem ? Primer dajte
   
 4. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.428
  Допаѓања:
  19.873
  Candy love B.U. :)
   

  Прикачени фајлови:

  • nd.24084.jpg
   nd.24084.jpg
   Големина на фајлот:
   28,8 KB
   Прегледи:
   167
 5. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.413
  Пол:
  Женски
  Имало и такви парфеми?

  Освен оние барбие и хелоу кити парфеми, други не знам. :|
   
 6. clock.pot

  clock.pot Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  335
   

  Прикачени фајлови:

  • of.jpg.png
   of.jpg.png
   Големина на фајлот:
   31,5 KB
   Прегледи:
   132
 7. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.729
  Допаѓања:
  3.492
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.