Парфеми

Дискусија во 'Канта' започната од Sweety55, 23 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sweety55

  Sweety55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  413
  Пол:
  Женски
  Ајде феминки...Кажувајте кои парфеми ги користите?? :)
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.