1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пасош за дете

Дискусија во 'Правни совети' започната од Kiyoko47, 5 март 2021.

 1. Kiyoko47

  Kiyoko47 Нов член

  Се зачлени на:
  4 март 2021
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Ве молам дали знае некој како да извадам полномошно,за пасош за дете,16 год. ако не контактираш со бившиот сопруг,или дали постои некој друг начин.Ако постои.