1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Паста

Дискусија во 'Рецепти' започната од Miss.N, 3 мај 2015.

 1. Miss.N

  Miss.N Популарен член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  1.357
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки :)
  Јас сум голем фан на сите видови на пасти, па може тука да споделите некој нов рецепт или вашата омилена паста :)

  П.С Доколку некој знае како се прави бел сос пишете :))


  19512_l.jpg
  Доколку има ваква тема избришете ја :)