1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Патики за трчање

Дискусија во 'Фитнес' започната од trendafilka2, 16 декември 2012.

 1. trendafilka2

  trendafilka2 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2012
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  20
  ХЕЈ.Девојки со какви патики трчате ајде да си пишуваме еве ја трчам со WALKMAXX ама не сум трчала одамна сакам да почнам. :!: :D :D :D
   
 2. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  64
  Jaс трчам со обични патики :)
   
 3. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.691
  Пол:
  Женски
  Трчам по бусови само. :emo:
  Со обични патики најчесто.
   
  На Crna Dama, LadyLollypop и Ajronmen им се допаѓа ова.
 4. Ajronmen

  Ajronmen Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2021
  Пораки:
  2.054
  Допаѓања:
  8.491
  Пол:
  Машки
  По автобус не се трча :rofl:
   
  На Crna Dama, LadyLollypop и edna_malecka им се допаѓа ова.
 5. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.691
  Пол:
  Женски
  Ни по дечко. :shake:
  Ама за автобус во итни ситуации се трча. :rofl::rofl:
   
  На kikkki, Alisa22, Снегулк@23 и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  21.843
  Пол:
  Женски
  Секогаш доага друг автобус..точно така :D:D
   
  На Ajronmen и edna_malecka им се допаѓа ова.
 7. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  21.843
  Пол:
  Женски
  Да едино ако касниш за да го фатиш автобусот па тогаш мораш да трчаш хаха :D:D
   
  На Снегулк@23, Ajronmen и edna_malecka им се допаѓа ова.
 8. Ajronmen

  Ajronmen Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2021
  Пораки:
  2.054
  Допаѓања:
  8.491
  Пол:
  Машки
  Хахахах се сфативме :rofl:
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.792
  Допаѓања:
  21.843
  Пол:
  Женски
  Да бе наравно :D:D
   
  На Ajronmen му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Gustavo Woltmann

  Gustavo Woltmann Нов член

  Се зачлени на:
  25 март 2021
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  хаха
  Трчам со Најк. Гледам по форуми многу ги фалат овие Хока. Дали сте слушнале за нив и дали можат да се најдат во Скопје?
   
 11. harizmaticnana

  harizmaticnana Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2020
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  219
  Пол:
  Женски
  Аддидас или најк високи
   
 12. calm-girl

  calm-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2021
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  895
  Пол:
  Женски
  Со какви патики трчате?
  Било какви, само да се удобни за трчање.
   
 13. truffles

  truffles Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2017
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  482
  Пол:
  Женски
  Bilo koj brend so naznaka running.
   
  На Aleksbonito му/ѝ се допаѓа ова.