1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Патики марка или не?

Дискусија во 'Канта' започната од marija56, 25 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija56

  marija56 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  2
  Ги пребарав сите темии и не најдовв ваква...па сакав да прашамм какви патики често носите
  марка или не е важно..битно вас да ви се допаѓаат??

  Јас обично носам маркаа од адидас и конверсс :) :)
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 3. marija56

  marija56 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  2
  океј не ја видов
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.