Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Патот до сонцето

Дискусија во 'Канта' започната од L.i.n.a.a, 8 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  696
  Допаѓања:
  632
  Пол:
  Женски
  Што мислите за овој филм? Мене искрено многу ми се допаѓа :)
  ако има ваква тема-кључ
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.015
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.