Патронат

Дискусија во 'Образование' започната од Bella.FCB, 12 октомври 2015.

 1. Bella.FCB

  Bella.FCB Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Женски
  Па вака на внука ми (7 одделение) наставничката по македонски им рекла да направат план за патронат, темата на патронатот е Светот на дланка, односно како да се одвива патронатот, но сите знаеме дека е тешко за кратко време да се смисли цел патронат, им кажала во петок и им рекла до среда да го имате направено. Феминки мои ако имате некоја идеја за точка пишете :) Ако има ваква тема канта. :*