1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Патронат

Дискусија во 'Образование' започната од Bella.FCB, 12 октомври 2015.

 1. Bella.FCB

  Bella.FCB Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Па вака на внука ми (7 одделение) наставничката по македонски им рекла да направат план за патронат, темата на патронатот е Светот на дланка, односно како да се одвива патронатот, но сите знаеме дека е тешко за кратко време да се смисли цел патронат, им кажала во петок и им рекла до среда да го имате направено. Феминки мои ако имате некоја идеја за точка пишете :) Ако има ваква тема канта. :*