1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пеги на лицето

Дискусија во 'Канта' започната од bubachee, 27 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubachee

  bubachee Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Си го мразам лицето! Значи вака, имам пеги. :sweat: Дали знаете некој природен начин со кој би можела да ги отстранам? Само да не бидат кремови и такви работи. Ако знаете ве молам пишете, ќе ми биде од голема корист. :rofl:
   
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.401
  Допаѓања:
  3.931
  Пол:
  Женски
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.