1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пегла за коса

Дискусија во 'Канта' започната од ivanamisevaa, 30 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivanamisevaa

  ivanamisevaa Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Девојки имате ли вие пегли за коса.Јас немам па сакам да си купам е сега незнам каква марка и да е околу 2000 денари.Според вас која марка е најдобра? :)
   
 2. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  953
  Допаѓања:
  7.286
  Пол:
  Женски
 3. Galla

  Galla Активен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  7
  Не знам дали сеуште бараш, касно се вклучувам во темата :worried:
  Јас пред 2-3 години си купив едно мало пегличе, ми требаше бидејќи често знаев да патувам и ми беше соодветно за транспорт во ташна и одма цп цп цп неколку прамени си извлекував. Имам ретка коса па затоа и ми одговараше ваков модел на пегличка.Ја имам баш оваа зебрастава, ептен ми е фенси

  http://bimg.firstbtob.com/upload//20090 ... 55afe8.jpg

  Ако си за нешто вакво во лп, ќе ти објаснам каде, што и како.
  Како и да е, многу практично решение ми е !
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.