1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Педагогија-Филозофски Факултет

Дискусија во 'Канта' започната од lile.lile97, 22 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lile.lile97

  lile.lile97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2014
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Сакам да се запишам на Педагогија.Дали има голема конкуренција? Кој предмети се учат во прва година
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.