Педагогија на Филозофски факултет

Дискусија во 'Образование' започната од yokoono, 30 ноември 2012.

 1. joci26

  joci26 Нов член

  Се зачлени на:
  25 јули 2020
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  I mene me interesira, ako moze nekoj da spodeli nekoe iskustvo, super bi bilo:))