1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Педагогија

Дискусија во 'Канта' започната од mace10, 2 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mace10

  mace10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
  Сите кои што сме на педагогија, да контактираме, да размениме мислење....

  Незнам како стојат таму работите, :?: тешко е?? :?: какви се професорите? :sweat:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.047
  Допаѓања:
  55.901
  Пол:
  Женски
  Дали станува збор за педагошки во Скопје?
   
 3. mace10

  mace10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  3
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.047
  Допаѓања:
  55.901
  Пол:
  Женски
  Има веќе тема за Филозофски, гледам и таму си го поставила прашањето, така што нема потреба од нова тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.