1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Педагошки факултет со завшен испит ?

Дискусија во 'Канта' започната од lookatme, 17 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lookatme

  lookatme Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  1
  Сакам да се запишам на педагошки факултет, ама со завршен испит сум.. И сеа незнам дали ќе може да се запишам на тој....... Многу ме кочи воа шо суум со завршен, неможам на секој факултет да се запишам. Паузирав една година, и сеа сакам на педагошки.. вонредно... Ќе може ли некој да ме упати? И да ми каже ако не може на вој на кој друг факултет во Скопје може со завршен испит да се запише.
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.688
  Допаѓања:
  80.835
  Пол:
  Женски
  На Универзитетот „Гоце Делчев“ примаат на некои факултети и со завршен испит.
  Само не знам дали имаат дисперзирани студии од Педагошкиот факултет. Разгледај го нивниот сајт, па и распрашај се, ќе дознаеш. :)
   
 3. mika 8889

  mika 8889 Активен член

  Се зачлени на:
  6 септември 2019
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  здр дали познавате некој на угд смер одделенска во штип ми треба инфо
   
  На Just.do.it му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.